1 / 1
ALESIS MULTIMIX 4 USB FX
7.450 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.02.2021 00:27

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

4 CHANNEL MIXER WITH EFFECTS / USB AUDIO INTERFACE.

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје спроти Жена парк, секој работен ден од 10:00 до 20:00 часот и сабота од 10:00 до 16:00 часот или на телефон 02 324 8118 и e-mail info@skymusic.mk.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

SKYMUSICMK
ul, Kej, 13-ti Noemvri br. 2, 1000, Скопје 1000
Потврден огласувач
023248118
Испрати Е-маил до огласувачот