1 / 12
VRŠIME TRANSPORT PREVOZ SLEP SLUZBA NA MOTORI ATV I DR...
По Договор
30.01.2023 10:30

Прилеп / Прилеп

Vršime brz i bezbeden transport!!!
NA VASITE MOTORI! ATV!
CETVOROKOLKI! GUSENICARI!
MOTORNI SANKI! I DR.....!!!
I sekakov vid na roba!!!
Dimenzi na tovaren prostor!!!
Dolzina:2.65m Sirina:1.50m
SEDIŠTE PRILEP!!!
PO NAJDOBRI CENI!!!👈👈👈
🛵🏍 👇Kontakt:👇🏍🛵
078-237-490///078-237-490
👉 Inbox/Viber👈

Категорија: Останато

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
078237490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам