Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica
По Договор
22.02.2021 22:29

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3045 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasadnik dostapen so struja i voda
broj za informacii: 070 809 986
broj za informacii: 070 809 986
broj za informacii: 070 809 986
broj za informacii: 070 809 986

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
071576227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам