1 / 10
Se iznajmuva kuka
123 €
Цената не е фиксна
25.06.2022 16:16

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1935

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bitolska

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na Prilep. Povrsina pod krov nad 200 m2. 8 sobi. Sekoja soba (12,16 I 20m2) opremena so edinecni (200x90) ili dupli lezai (140x190/180x200). Led tv vo sekoja soba, wifi, greenje. Kompletno opremeni tri kujni, tri kupatila, masini za perenje itn. Dvorno mesto od 150 m2. Parking prostor za poveke vozila. Moznost za smestuvanje na grupi nad 15 lica.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

asd
Потврден огласувач
078253418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам