1 / 3
Се продава зачуван Кревет (Krevet) ИТНО/ ITNO!!
2.000 МКД
Цената не е фиксна
24.02.2021 19:08

Карпош / Скопје

Користен француски лежај со димензии 2.00х1.60 метри. Уредно сочуван со функционален механизам на отварање и голем простор за складирање под самиот душек.
Јавете се има место за договор. Креветот мора да се продаде до крајот на неделата!

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075250186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам