1 / 4
Кревет 200 - 90 метален
1 €
25.02.2021 11:33

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов метален кревет монтажен со елементи од ковано железо и квалитетни профили што ќе траат децении, може без и со душек,душекот е со квалитетни пружини и посебна облога по германски стандарди, под душекот има сперт плоци од 1 цм што дава флексибилност и јачина како основа за душекот,димензии 200цм со 90 цм.цена по договор . тел 070 894 - 078

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
070 894 078 023086 358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам