1 / 5
SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2022 01:01

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

4585 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam niva 4585 m2 vo kucevacka bara.
Nivata se naoga vednas do starskiot dom ,,IDILA,,.
Nivata e ramnina,se naoga vo gradezen reon i e pogodna za sekakva gradba. CENA PO DOGOVOR
Lice za kontakt
078 / 215 - 752

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
070391746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам