1 / 3
PRODAVAM SAMSUNG J6
5.000 МКД
25.02.2021 21:50

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

J6

Боја:

Black

Интерна меморија:

3 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Prodavam Samsung J6 prv gazda sum,telefonceto e zacuvano,so nego ode slusalki punac,zastitna futrola i usb original Samsung BEZ ZAMENI cenata mu e 5000 denara

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
078311940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам