1 / 5
rotiracki i fiksni drzac za tv
300 МКД
24.06.2022 14:26

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

- од 14''до 42'' 300 денари
- од 26 ''до 63'' 400 денари
- од 40''до 80'' 500 денари
- ротирачки 14''до 55'' 650 денари
-Od 26 do 55 rotiracki na site strani 1000 den
-праќаме по карго низ цела мк
-тел:076-666-533

Категорија: Останато

Се продава од:

Onlineshop
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам