1 / 8
Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala
По Договор
26.10.2022 15:27

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

***** Informacii posle 15:00 casot *****
Elektronika Razni Delovi : TV Rezervni delovi , Izlezni Tranzistori za site postari Pojacala , STK zasiluvaci , MOSFet Tranzistori , IC OPERACIONI Pojacala , , , ,
,Predpojacala ,Otpornici , SITE VIDOVI Kondenzatori, IC za 4K TV i drugo......
***** VIDETE GI SITE MOI OGLASI *****

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам