1 / 10
FORD TRANZIT COSTUM - TERMOKING - 2015
9.800 €
Цената е фиксна
28.01.2022 11:31

Прилеп / Прилеп

KOMBETO E PROIZVEDENO 2014 GODINA
MOMENTALNO IMA REALNI KILOMETRI 135 000 KM !!! PERFEKTNA SOSTOJBA
REGISTRIRANO I REDOVNO ODRZUVANO.
KUPENI SE NOVI OD MI-DA MOTORS MAKEDONIJA
POSEDUVAME POVEKE KOMBINA
NAPRED NA KOMBETO E FOLIJA - NE E FARBANO !!!
DOZVOLENA NOSIVOST 1.500 KG .
POSEDUVAME 5 ISTI VAKVI KOMBINA !!!
SITE SO REALNI KILOMETRI I VO EKSTRA SOSTOJBA !!!
ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE !!!
SAMO NA VIBER

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
078409155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам