1 / 9
Drobilka za granki
По Договор
11.01.2023 16:30

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite koj ponatamu moze da gi iskoristite za ogrev,kompos i humus.drobilkite se so elektro motor,benziski motor i na traktor.izrabotuvam i kombinirani drobilki i melnici za slama.
Tel.075509908

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Mmm
Потврден огласувач
075509908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам