1 / 11
Darni Central Apartments
По Договор
20.03.2023 11:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над дуќанот за спортска опрема Sport M.
Секој апартман располага со дневна соба, кујна, спална соба и купатило.
Секој апартман има капацитет до 4 особи.
Сопствен бесплатен паркинг.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Darki
Потврден огласувач
078383502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам