1 / 1
Se prodava ispraven kombiniran frizider Gorenje
6.000 МКД
02.03.2021 15:45

Аеродром / Скопје

Prodavam kombiniram frizider Gorenje so dve fioki za zamrznuvanje vo dolniot del. So dimenzii 156x59x58.
Cena 6000 denari.
Telefonski broj: 070 900 298

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Slagjana
Потврден огласувач
070900298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам