1 / 2
Bandasi za golf, audi, passat, seat 5*112/17
11.000 МКД
24.01.2023 14:02

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Prodavam bandasi aluminiumski so rastojanie na strafovi 5*112/17 I sirina od 7,5j proizvodstvo ITALI. Odgovaraat na audi, passat, golf, Leon I drugi vozila so rastojanie 5*112.Centarot na bandasot e 57,1.Bandasite se farbani so hamerslag boja.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

ilco
Потврден огласувач
075500355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам