1 / 12
Mercedes Benz E250 CDI
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.03.2021 16:03

Струмица / Струмица

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 250

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Mercedes Benz E250 CDI blu eficience,
-Колата е во супер состојба како надворешно така и внатрешно
2009 год 150кw, 204 ks
Регистриран до 03.2022
Редовен сервис направен пред 500 км
Уље мотор,уље мењач,сите филтри
Од опрема поседува:
Електрични 4 прозори
Електрични ретровизори
Круз контрол
Сензори за отривање на замор
12 x аир бег
АВС ЕСП
Борд компјутер
Алум. Бандажи 18
Кожен волан со команди
Паркинг сензонри напред назад
Aux mp-3 cd radio
Навигација
Вградена еуро кука со А-тест внесена во сообраќајна
Би ксенон
Климатроник(тро зонска)
Брза, економична.Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077 790 858
Испрати Е-маил до огласувачот