1 / 2
СЕ ПРОДАВА - MAP senzor \ МАП сензор за VW Polo \ Поло 9N
500 МКД
24.09.2022 13:13

Богданци / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo \ Поло 9N, 1.4 16V, BBY код на мотор, година 2002-2009

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Се продава половен, исправен MAP senzor \ МАП сензор за VW Polo \ Поло 9N, 1.4 16V, BBY код на мотор, моделска година 2002-2009.

Одговара на други возила од VAG групација (Audi, Seat, Skoda, VW). За проверка, на следниот линк:

https://www.autocentar.mk/%D0%BC%D0%B0%D0%BF-%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%BE%D1%80-hella-vw-polo-4-9n-1.4-16v-6pp009400-241-g20344c1377-i21816628.html#usedin

Праќам по карго.

Контакт: Трајче, 071 379 990

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам