1 / 1
СЕ ПРОДАВА - Контроли за парно \ parno за VW Polo 9N
300 МКД
10.07.2021 14:38

Богданци / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo \ Поло 9N, моделска година 2002-2009.

Tип на делови:

Внатрешна опрема

ПРОДАДЕНО!

Се продава склоп на контроли за парно, со клима, за VW Polo \ Поло 9N, моделска година 2002-2009.

Исправно.

Праќам по карго.

Контакт: Трајче, 071 379 990

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам