1 / 5
Lanci za standard kamion ADR torba ADR kofa RUSKI kluč
999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2021 17:07

Прилеп / Прилеп

Ланци за стандард камион 3000ден
Торнадо на воздух за чистејне кабини 1800
Решетка за резервар 800ден
Приклучок за приколици со 2 влеза 1000ден
JAVETE SE MOZI DA SE DOGOVORIME CENATA NE E FIKSNA

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
077756455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам