1 / 3
СЕ ПРОДАВА - Гумен волан за Astra, Corsa, Zafira
1.000 МКД
24.09.2022 13:13

Богданци / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Astra G, Corsa, Zafira A

Tип на делови:

Управниот /Серво /волан

Се продава гумен волан за Astra G, Corsa, Zafira A.

Воланот е изваден од кола со еден сопственик, одлично зачуван.

Праќам по карго, спакуван и заштитен од оштетувања.

Контакт: Трајче, 071 379 990

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам