1 / 6
Оригинални платнени патосници за Zafira A и Astra G
700 МКД
06.03.2021 19:07

Богданци / Гевгелија

ПРОДАДЕНИ!

ОРИГИНАЛНИ ПЛАТНЕНИ ПАТОСНИЦИ ЗА OPEL ZAFIRA A (одговараат и на OPEL ASTRA G)

Гумирано дно, меко влакно. Висок квалитет.

Малку користени, неоштетени, одлично зачувани и одржувани, купени нови од АутоМакедонија, по цена од 2.500,00 денари.

Се продаваат од причина што се заменети со гумени.

Праќам по карго.

Контакт - Трајче, 071 379 990

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам