1 / 2
Zelezen kamionski sandak
750 €
05.03.2023 08:11

Прилеп / Прилеп

Se prodava zelezen kamionski sandak.Dolzina 6,20 Sirina 2,40.Moze da se koristi i za traktorska prikolica.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам