1 / 1
Продавам Nikon D3400 Фотоапарат
300 €
Цената не е фиксна
28.04.2021 21:13

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Се продава DSLR фотоапарат Nikon D3400 со kit lens 18-55mm Фотоапаратот е во одлична состојба со минимално користенје како хоби, внимателно чуван и користен без оштетувања.
Заедно со Фотоапаратот :
-Мемориска картичка од 16 гигабајти
-Oригиналната Батерија(со капацитет од 1200 слики ,3 часа Full HD video со едно полнење)
-Оригиналната Чанта (со заштита од влага и удари)
- Oригиналната амбалажа, упатство за употреба и сл.
За повеке информации - 076 330 470


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
076330470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам