1 / 3
NAVLINGE LED ламба со клип/IKEA
1.160 МКД
Со вклучен ДДВ
08.03.2021 16:48

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 704.498.88
Карактеристики на производот:
> Материјал: поликарбонатна пластика, челик, синтетичка гума
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Светлосен флукс: 220 лумен
> Кабел, должина: 2,0 m
> Моќност: 1,9 W

Димензии на пакетот:
> Должина: 19 см
> Ширина: 14 см
> Висина: 6 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам