1 / 5
HEMNES Фиокар со 6 фиоки 108x130 см/IKEA
16.660 МКД
Со вклучен ДДВ
08.03.2021 16:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 602.392.73
Карактеристики на производот:
> Материјал: дрво
> Боја: бела
* со меко затварање на фиоки

Димензии на производот;
> Ширина: 108 см
> Длабочина: 50 см
> Висина: 131 см

Број на пакети:2

Пакет бр:1
> Должина: 120 см
> Ширина: 50 см
> Височина: 8 см
Бруто тежина: 23.40 кг

Пакет бр:2
> Должина: 133 см
> Ширина: 63 см
> Висина: 9 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам