Се продава куќа
1 €
08.03.2021 23:10

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

10

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

2003

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Васил Главинов бр.33

Куќа во мирна населба,пред касарните,има 10 соби по 5 на спрат,2 купатила,2 салони и 2 купатила,спратовите се одделени со посебни влезови и посебни скали погодна за 2 фамилии,има 5 визби и има 2 гаражи од тврда градба над 50 метри квадратни,куќата е со плочи,пархет и PVC дограма.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Божо
Потврден огласувач
070616155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам