1 / 11
SONY DRC SR32 E DIGITAL CAMERA
100 €
30.09.2022 15:31

Охрид / Охрид

SONY DCR SR32 E DIGITAL CAMERA

ODLICNA DIGITALNA VIDEO CAMERA SO 30GB VGRADEN HARD DISK + SLOT ZA MEMORIJA
CARL ZEISS LEJKA

KOMPLET SO FUTROLA
SITE KABLI
POLNACHI
DOCK STATION
SOFTWARE

VO BEZPREKORNA SOSTOJBA

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Tools
Потврден огласувач
070311133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам