1 / 1
Бизнис портал - 3 години на македонскиот пазар
По Договор
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 14:42

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Се продава бизнис портал на македонски јазик, активен од 2018 со изградена препознатливост на брендот преку објава на квалитетна бизнис содржина и конзистентен брендинг.

👍🏼 Поставени професионални профили на три социјални платформи, со вкупен број на следбеници од над 28,000.
👍🏼 Неделен Newsletter со готов темплејт и subscribers.
👍🏼 Editorial Calendar за менаџирање на содржината, како и насоки за користење и работа.
👍🏼 Пристап до сите темплејти за социјални медиуми и останати промотивни материјали, со можност за едитирање.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Отстапување на разработен Бизнис

Се продава од:

Катерина
Потврден огласувач
00491717072540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам