1 / 5
VOVLO
По Договор
11.03.2021 15:36

Прилеп / Прилеп

Volvo euro 3 2000godina vo ispravna sostojba
Za poveke informaci zvonete na:070 308 005
070 308 005

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

SCANIA
Потврден огласувач
078279277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам