1 / 4
Honor 7s se prodava nekoristen
60 €
11.03.2021 20:05

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

Huawei Honor 7s

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e kupen od A1, neverlock i raboti na site mrezi. Dovagja so futrolna maska i polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Андреј Николов
Потврден огласувач
078207757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам