1 / 1
Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar
75.799.464 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 08:51

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1996

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Blagoja Krsteski br.2

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Fipkata
Потврден огласувач
075799464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам