1 / 1
Masina za kopanje busenje dupki - Svrdel
1 €
02.11.2022 08:05

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI SVRDILKI lesnik ruski 6.8kw
KOMPLET SO F80 6500DEN
KOMPLET SO F100 7000DEN
KOMPLET SO F120 7500DEN
KOMPLET SO F150 7800DEN
KOPMLET SO F200 9000DEN
KOMPLET SO F300 10500DEN
SAMO BURGITE
F80 1300DEN
F100 1500DEN
F120 1800DEN
F150 2200DEN
F200F 2800DEN
F300 3500DEN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

KZUBR MK
SKOPJE
Потврден огласувач
070780212 075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам