1 / 2
VW t3 t4 lt 25 lt 35 transporter kombe
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 15:01

Прилеп / Прилеп

Kupuvam vozila od grupacija na vw kombina kombe so dokumenti bez dokumenti stransko havarisano zaribano cuknato kakvo i da imate otkupuvam....

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се бара / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
078628120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам