1 / 3
ОЏАК
1 €
02.05.2021 21:41

Прилеп / Прилеп

СЕ ПРОДАВА НЕИСКОРИСТЕН ОЏАК ОД ДЕБЕЛ ПЛЕХ. ИСТИОТ МОЖЕ ДА СЕ ИСКРОСТИ ЗА ИЗРАБОТКА НА СКАРИ. ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Dejance
Потврден огласувач
076448412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам