1 / 8
se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto
33 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 10:29

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

90

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

tocila

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste Juzen 5 sprat

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
075605308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам