1 / 1
Плац до мермерен комбинат Прилеп
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2021 17:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ИМАЈТЕ СВОЈ БИЗНИС, ВЛОЖЕТЕ ВО ИДНИНАТА СЕГА❗❗❗❗❗
Се продава плац со површина од 2500м2 , во индустриска зона на 10 мин. од центарот на Прилеп, веднаш до Мермерен Комбинат, со хидросистем, струја, со излез на главен регионален пат.❗ БОНУС БЕСПЛАТНА ИЗРАБОТКА НА ТЕХНИЧКА ДОКУМЕНТАЦИЈА .❗.❗.❗ ( добивање на маркица за градба)
Контакт телефон 070 386 766
ЕКСТРА ПОВОЛНА ЦЕНА

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Матрикс Недвижнини
Потврден огласувач
07278793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам