1 / 1
Ниви Селце на 1.5 км од Центар Прилеп
45.071 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2021 17:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивите се во близина на магистралниот пат Прилеп - Битола. Во непосредна близина на нивите има хидро систем, можност за приклучок на електрична енергија, и пристапен пат. Оваа одлична локација со далечина од само 1.5 км од градот Прилеп, Ви нуди можност да ја имате викенд куќата од соништата, или да вложите во сопствен приватен бизнис на плодното земјиште. За подетални информации јавете се на 072278793

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Матрикс Недвижнини
Потврден огласувач
07278793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам