1 / 5
HP Pavilion 20 All-in-One Desktop
6.200 МКД
Цената е фиксна
6.500 МКД
10.12.2022 18:12

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

AMD E-Series

Тип на хaрд диск:

SSD

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардверска и софтверска состојба. Спремен и одличен за онлајн учење школска платформа. Комплет со полнач, тастатура, глувче.

Лиценциран MS Windows 10 Home x64

Спецификации:
CPU - AMD E1-1500 CPU dual core 1.5Ghz APU with Radeon HD 7310 graphics
RAM - 6GB DDR3
SDD - 240GB Liteon SOLID DRIVE
ODD - DVD/CD-RW
Stereo Speakers, HD camera & mic
За повеќе информации - 078 728 282

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Hiper Digital
Narodna Revolucija 92
Потврден огласувач
078728282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам