1 / 2
МЕТАЛНИ ТИПЛОНИ
9 МКД
27.06.2022 15:52

Прилеп / Прилеп

се продаваат метални типлони за во бетон,камен,мермер и др, ф 6мм надворешно ф 8мм девет ден.парче или по договор

Категорија: Останато

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
075614614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам