1 / 12
SE PRODAVAT KOLI NA AKUMULATOR
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 08:31

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

KOLITE SE VO ISPRAVNA SOSTOJBA NESE KINESKI NIVNATA MARKA PEG -PEREGO ITALIJA
IMAME GOLEMA KOLICINA NA REZERVNI DELOVI MOTORI REDUKTORI PREKIDACI ZUPCANICI IDRUGI DELOVI................

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава / Можна е замена од:

PECE
Потврден огласувач
070439859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам