1 / 1
Се продава комплет плакар, комода и голема фиока
3.000 МКД
16.03.2021 16:36

Карпош / Скопје

Се продава плакар во добра состојба.
- Плакар (91х54см и висина од 180см)

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Milica
Потврден огласувач
078454532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам