1 / 9
Se prodava Iphone XS Max (Gold) 64Gb
420 €
16.03.2021 18:04

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

XS Max

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава одлично сочуван Iphone XS Max (Gold) 64Gb
Повеќе информации на: 077704780

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077704780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам