1 / 11
Landini 95кс.Nov uvez Italia
6.200 €
Цената е фиксна
16.03.2021 21:05

Делчево / Делчево

Traktorite sa nov uvez ot Italia,TOP!!TOP!! Sostojba(KATO NOV!!!!)
landini 95ks.4x2.Traktorite se namirat na 25km.ot Delcevo vo Bulgaria-Simitli..Tel-00359894600833-viber i WhatsApp..

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од: Претпријатие

interviktoria eood
Потврден огласувач
00359984600833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам