1 / 4
KULLEN Фиокар со 5 фиоки / бел/IKEA
6.100 МКД
Со вклучен ДДВ
18.03.2021 11:06

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 203.936.62
Карактеристики на производот
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 70 cm
> Длабочина: 40 cm
> Висина: 112 cm
> Длабочина, фиока: 35 cm

Број пакети:
Димензии на пакувањето:
- пакет 1
> Должина: 114 cm
> Ширина: 40 cm
> Висина: 20 cm
Бруто тежина на пакувањето: 19,36 kg

- пакет 2
> Должина: 114 cm
> Ширина: 39 cm
> Висина: 9 cm
Бруто тежина на пакувањето: 19,46 kg

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам