1 / 3
Plac pogoden za se
5 €
18.08.2022 16:05

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila Vesnica na patot kon selo Mirkovci.
Do placot ima pristap od kockata i e do rezervoarot za vodovodnata mreza, do nego ima vikendici sto znaci ima pristap do elektricna mreza.
Placot se naoga na sonceva strana
Placot e podogen za se

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
072 20 48 58
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам