1 / 8
se prodava plac vo Pintija
1 €
08.02.2022 15:00

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac vo Pintija,na odlicna lokacija povolna za izgradba na kukja i drugo,so site izvadeni potrebni dokumenti za gradba

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
072227069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам