1 / 2
Gotov beton
50 €
Денес 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam gotov beton so transport so i bez pumpa zavisnost od lokacija

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
070337107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам