1 / 8
РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино
26.000 МКД
26.11.2022 09:41

Кисела Вода / Скопје

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се спуштаат од страна седиштата, ана двоседот и двете. Многу е удобна за седење а и за лежење а и многу ефтино ја продавам. NOVA

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
078448422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам