1 / 4
NEIDEN Кревет/IKEA
3.580 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 12:20

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 403.952.45
Карактеристики на производот:
> Материјал: масивно дрво
> Боја: дрво

Димензии на произодот:
> Должина: 205 см
> Ширина: 94 см
> Долна табла, висина: 30 см
> Горна плоча, висина: 65 см
> Светлосна висина под мебелот: 20 см

Број на пакети: 1
Димензии на пакувањето:
> Должина: 199 см
> Ширина: 21 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 11.50 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам