1 / 5
LEIRVIK Кревет 180х200/IKEA
14.600 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 12:25

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 292.772.86
Карактеристики на прозиводот:
Материјал: челик
Боја: бела

Карактеристики на прозиводот:
> Должина: 209 см
> Ширина: 188 см
> Долно таблa, висина: 98 см
> Горна табла, висина: 146 см

Вклучени производи:
> LEIRVIK горна и долна табла за кревет (40424375) - 1бр
> LUROY латофлекс (90160211) - 2бр
> LEIRVIK страници за кревет, 2 пар/пак. (90262993) - 1бр
> SKORVA Средна греда за двоен кревет (90124534) - 1бр

* Душекот не е вклучен во цената

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам